Yüz Dolgusu

Yüz Dolgusu

Görselliğin ön planda olduğu günümüzde daha güzel, daha bakımlı ve daha çekici görünmek isteyenler için yeni nesil  estetik uygulamalar ve teknoloji sayesinde estetik cerrahi gerek duyulmadan tedavi seçenekleri sunuluyor. 
 
Yaş ilerledikçe ciltte kırışıklılar ve sarkmalar kaçınılmaz hale gelir.  Hep daha diri ve daha genç görünmek, parlak bir cilt, sıkı bir vücut isteriz. Yeni jenerasyon estetik uygulamalar, yöntemleriyle bıçak altına yatmadan neştersiz estetikle genç kalabilirsiniz.
 
En sık kullanılan estetik yöntemlerin başında dolgu maddeleri ile yüzü sadece gençleştirmek değil şekillendirmek de mümkün. Henüz yüz germe gibi ciddi bir operasyona hazır olmayabilirsiniz. Yaşlanma belirtilerini, izlerini  ve sarkmaları silecek ameliyatsız işlemler...
 
Dolgularla yüz germe
Hyaluronik asit dolgularla yüz germe yaşlanmanın etkisiyle hacmini kaybetmiş̧ bölgeleri,  ince çizgilerin ve kırışıklıkların doldurularak cildin gerilmesini sağlayan, daha genç̧ bir cilde kavuşmanızı sağlayan bir yöntemdir. İnce çizgileri, kırışıklıkları ortadan kaldırarak hacim kaybını yok eder. Göz altında oluşan boşluklara, hyalüronik asit dolgular göz çevresinde ve gözle yanak arasındaki boşlukları doldurmak için kullanılabilir. Yaşlanma etkilerini gösteren yanaklara, kolajen üretimini tetikleyen dolgular, yüzün orta kısmını ve yanakları dolgunlaştıracaktır. Nazolabial kıvrımlara ve ince dudaklara farklı enjeksiyon maddelerinin ile çözümler sağlanabilir.
 
Medikal estetik alanında en çok başvurulan işlemlerden birisi de Hyalüronik asit dolgu uygulamalarıdır. Yüzdeki ince çizgilerin giderilmesi veya yüze hacim kazandırmak için yıllardır kullanılan estetik dolgu uygulaması ile yüzdeki derin kırışıklar, çökük ya da sarkık yanaklar yok olur ve doğal yüz konturları geri döner. Dudak  dolgusu, tüm ağız ve kontürler da uyumlu bir sonuç elde edilir, gözaltı dolgusu, cilt gençleştirme, yüz germe, göz çevresi kırışıklığını giderilmesi için kullanılır.

Mail Mail Gönder
Whatsapp Whatsapp
Phone Telefon
Takip Et
E-Mail E-Mail
Whatsapp Whatsapp
Telefon Telefon