Saç Ekimi

Saç Ekimi

Saç ekimi yaptırmak istiyorum ama nasıl yaptırırım, nerede yaptırmalıyım, kaç liraya malolur gibi sorular saç dökülmesi problemi yaşayan ya da saçı dökülmüş olup saç ekimi düşünen her hastanın aklına gelen sorulardır. Eğer bir arkadaşınız saç ektirmiş ve şayet arkadaşınızın ekimi iyi olmuşsa,  bu durumda biraz daha şanslısınız çünkü ilk olarak arkadaşınızın ekim yaptırdığı yere giderek başlıyorsunuz araştırmalara. En azından saç ekimi hakkında bir fikir oluşuyor kafanızda. Yoksa internet araştırmaları, kuaför muhabbetleri, tv programları, forumlar vb vb. Eğer birazda pimpirik bir insansanız işin içinden çıkılmaz bir hal alıyor araştırmalar. Çünkü internetteki bilgi kirliliği, yalan yanlış bilgiler, yanlış yönlendirmeler her sektörde olduğu gibi saç ekim sektöründe de almış başını gidiyor. Zannedersiniz ki herkes Plastik Cerrah, Dermatolog; herkes en az 15-20 yıldır saç ekimi yapıyor; her yapılan ekim mükemmel ötesi oluyor, saçlara tarak girmiyor, tek seansta en az 5000-10000 greft ekiliyor. Şöyle GOOGLE' a saç ekimi, saç ekimi nasıl yapılır vb diye bir yazın bakalım. İlk önünüze çıkan reklamlara bir bakın. Ben sizin yerinize baktım ve bir kaç başlıkta topladım
-Otel, Transfer Her Şey Dahil Fiyat. Sadece Bu Ay!
-DHI Reklam verenlere kanmayın. ( demiş ama kendisi dhi reklamı vermiş!)
-Hepsi bizi tercih etti! (ünlülerden bahsediyor)
-Eksik Parçaları Tamamlıyoruz 18 Yıldır Güvenle Saç Ekiyoruz.
-SAÇ EKİMİNDE ŞOK KAMPANYA, 8000 KÖKE KADAR TEK FİYAT SADECE ---- TL. ( 21000 kök yazan bile gördüm )
- HASTANE ORTAMINDA,DOKTOR KONTROLÜNDE,DERMATOLOG, PLASTİK CERRAH YÖNETİMİNDE, ŞEFLİĞİNDE vb  vb. KOMİK DEĞİL Mİ? (Belki de  bana komik geliyordur. )

Ülkemizde SAÇ EKİMİ oldukça yaygın. Bu sebepten olsa gerek ki herkes saç ekiyor (yada taşeron ekiplere saç ektiriyor demek daha doğru olacak).
Kimler saç ekimiyle iştigal ediyor? Bu sorunun cevabı biraz uzunca. hemşire, acil tıp teknisyeni (att), ameliyathane teknisyeni, sağlık memuru, laborant, diş doktoru, pratisyen doktor, anestezi uzmanı, kalp damar cerrahı, göğüs cerrahisi uzmanı, genel cerrah, kbb uzmanı, dermatolog, plastik cerrah... bunlar sağlıkçılar, bir de sağlıkçı olmayanlar da mı var der gibisiniz? malesef onlar da var. Beden eğitimi öğretmeni, arkeolog, asker, usta, trikolog, saç ekimi koordinatörü, saç ekim uzmanı vb bunlar benim bildiklerim... belki sizler benden daha çok şey biliyorsunuzdur. 
Sözün kısası saç ekimi yaptıracaklar oldukça dikkatli olmalı. 

Mail Mail Gönder
Whatsapp Whatsapp
Phone Telefon
Takip Et
E-Mail E-Mail
Whatsapp Whatsapp
Telefon Telefon