Estetik Plastik Cerrahi

Estetik Plastik Cerrahi

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi  çok geniş bir hasta grubuna hitap eden bilim dalıdır. Çeşitli organ ve dokuların doğuştan, travma, tümör veya başka nedenlerden dolayı bozulmuş olan görünüm ve fonksiyonlarını  düzeltmek Rekonstrüktif Cerrahi’nin işi  iken, Estetik Plastik Cerrahi ise insanların güzelleşmek ve yenilenmek için oluşturdukları taleplere cevap verir. Bu bağlamda vücudun tüm kısımları ile ilgili estetik cerrahi prosedürleri nin mutlaka bir Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı tarafından gerçekleştirilmesi gerektiği  unutulmamalıdır.

Çağımız bilgi çağıdır ve bilgiye ulaşmak kolaylaşmıştır. Ancak doğru bilgiye, güvenilir kaynaktan ulaşmak son derece önem kazanmıştır. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanındaki her türlü bilginin hiçbir kaygı ve reklam amacı taşımaksızın sizlere ulaştırılması ve en doğru şekilde bilgilendirilmesi  bu sitenin yapımındaki temel amaçtır. bu sitedeki tüm bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, tanı ve tedaviler için doktorunuza başvurmanızı öneririm.

Estetik Plastik Cerrahi alanındaki tüm konulara yer vermeye çalıştım ancak her geçen gün yeni uygulamalar ve teknikler geliştiğini düşünerek, web sitemde bulamadığınız konular veya güncel gelişmeler hakkında bilgi almak için doktorunuza danışabilirsiniz. Yaşamın size her zaman güzellikler getirmesi ve hayata daha güzel bakmanız dileğiyle.

Mail Mail Gönder
Whatsapp Whatsapp
Phone Telefon
Takip Et
E-Mail E-Mail
Whatsapp Whatsapp
Telefon Telefon