Sosyal Bağlantılar

Plexr (Plasma enerjisi ile buharlaştırma teknolojisi), estetik ve plastik cerrahi, dermatoloji gibi alanlarda kullanım alanı bulmuştur. Bu teknoloji sayesinde ameliyatsız operasyonlar mümkün hale gelmiştir. Plexr adlı cihazın en önemli özelliklerinden biri, dokuları süblime ederek hücre yenilenmesini sağlamasıdır.

Birçok insan özellikle yaşlanmanın getirmiş olduğu doku deformasyonu ya da çeşitli nedenlerden dolayı oluşan cilt elastikiyetinin kaybı nedeni ile görünümlerinden memnun değildir. 

Plexr teknolojisinin birçok alanda kanıtlanmış sonuçları bulunmaktadır. Plastik ve estetik cerrahların da onayladığı bu cihaz ile göz kapağı estetiği işlemi gerçekleştirilebilmektedir. 

Üst göz kapağında yaş ve yapısal faktörlerden dolayı sarkma veya deri birikmesi gibi durumlar ortaya çıkabilmektedir. Bu durum kişinin görüntüsünü olumsuz etkilediği gibi çok ileri vakalarda görüş alanını da etkileyebilmektedir. Estetik cerrahi operasyonla düzelebilen bir durum olmasına karşın çoğu insan ameliyat korkularından dolayı bu işleme sıcak bakmamaktadırlar.  Plexr (Plasma enerjisi ile buharlaştırma teknolojisi) teknolojisini kullanarak göz kapağı estetiği gerçekleştirmektedir. Kişinin cilt yapısı, yaşı ve durumu göz önünde bulundurularak bazen 1 seansta bazen de 30 gün aralıklarla birkaç seans ile işlemin sonucuna ulaşılabilmektedir.