Ankara Lazer Epilasyon

Artık istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın vakti gelmedi mi sizce de? Son yılların yaygınlaşan uygulaması lazer epilasyon bu soruya cevap niteliğindedir.  Ankara’da birçok güzellik merkezi ve hastanede yapılan bu uygulama aslında çok titizlikle gerçekleştirilmesi gereken bir operasyondur. Lazer ışını doğru ölçüde kullanılmaz ise ciltte hasar bırakabilecek güçtedir. Bu sebeple medikal bir ortamda ve medikal bilgiye sahip bir uzman tarafından uygulanması gerekmektedir.

Kalıcı ve etkili bir çözüm olan lazer epilasyon, günümüz teknolojisi sayesinde ağrısız ve acısız bir epilasyon yöntemi haline gelmiştir. Söz konusu uygulama sayesinde kadın ya da erkek birçok kişi istenmeyen tüy problemlerinden kurtularak rahata kavuşmuştur. Ankara Ümitköy’de bulunan muayenehanemize gelen hastalarımız memnuniyet içeren dönüşler yaparak, ekibimize ve Op. Dr. Fatih Öktem’e teşekkürlerini bildirmektedirler.

Ankara’da lazer epilasyon nerede nasıl yaptırılır diye düşünüyorsanız ve lazer epilasyon hakkında şüpheleriniz varsa doğru adres Ankara Ümitköy’de. Detaylı bilgi ve uygun fiyatları öğrenmek için bize ulaşmanız yeterlidir. Lazer epilasyon için uzman yardımı almanızı tavsiye ediyor ve sizi muayenehanemize bekliyoruz.

Select Color Scheme