Plexr (Plasma enerjisi ile buharlaştırma teknolojisi) son jenerasyon cihazlardan biri olarak, estetik ve plastik cerrahi, dermatoloji gibi alanlarda önemli ilerlemeler kaydedilmesini sağlamıştır. Bu teknoloji sayesinde ameliyatsız operasyonlar mümkün hale gelmiştir. Plexr adlı cihazın en önemli özelliklerinden biri, dokuları süblime ederek hücre yenilenmesini sağlamasıdır.

Birçok insan özellikle yaşlanmanın getirmiş olduğu doku deformasyonu ya da çeşitli nedenlerden dolayı oluşan cilt elastikiyetinin kaybı nedeni ile görünümlerinden memnun değildir. Ameliyat korkusu, acı ve ağrı hissinden kaçınma gibi durumlar çoğu kişinin estetik operasyonlardan kaçınmasına neden olmuştur.

Plexr teknolojisinin birçok alanda kanıtlanmış sonuçları bulunmaktadır. Plastik ve estetik cerrahların da onayladığı bu cihaz ile ameliyata gerek kalmadan işlem gerçekleştirilebilmektedir. Bunlardan biri olan göz kapağı estetiği, hızlı ve olumlu sonuç alınan işlemlerden biridir.

Üst göz kapağında yaş ve yapısal faktörlerden dolayı sarkma veya deri birikmesi gibi durumlar ortaya çıkabilmektedir. Bu durum kişinin görüntüsünü olumsuz etkilediği gibi çok ileri vakalarda görüş alanını da etkileyebilmektedir. Estetik cerrahi operasyonla düzelebilen bir durum olmasına karşın çoğu insan ameliyat korkularından dolayı bu işleme sıcak bakmamaktadırlar. Bu sebeple Ankara plastik ve estetik cerrahlarından Op. Dr. Fatih Öktem, Ümitköy’de bulunan muayenehanesinde Plexr (Plasma enerjisi ile buharlaştırma teknolojisi) teknolojisini kullanarak göz kapağı estetiği gerçekleştirmektedir. Henüz Türkiye’de çok az sayıda bulunan bu ürün sayesinde ameliyatsız göz kapağı estetiği yapmak mümkündür. Kişinin cilt yapısı, yaşı ve durumu göz önünde bulundurularak bazen 1 seansta bazen de 30 gün aralıklarla birkaç seans ile işlemin sonucuna ulaşılabilmektedir.

Ankara’da Plexr teknolojisi ile henüz tanışmadıysanız uygulamalar hakkında detaylı görüşme için Ümtiköy’de bulunan muayenehanemize bekleriz. Kampanyalı fiyatlarımız ve fırsatlarımızdan faydalanabilmek için geç kalmadan iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Daha detaylı bilgi için --> 0312 240 39 99

Select Color Scheme