Ericson Laboratoire Ürünleriyle Cilt Bakımı Kürleri

ERİCSON LABORATOIRE ÜRÜNLERİ İLE CİLT BAKIM KÜRLERİ

Merkezimizde temel bakım dışında cildin ihtiyacına ve problemine yönelik ERICSON LABORATOIRE ürünleriyle özel bakımlarda yapılmaktadır. ERICSON LABORATOIRE :Dünyanın pek çok ülkesinde seçkin enstitü ve spa merkezlerinde kullanılan erıcson laboratoıre bitkilerden elde edilmiş hücresel özler,vitamin ve amino asitlerce zengin nanoteknolojik ürünleriyle cilt problemlerinize çözüm sunar.

ACTİ BIOTIC (AKNELİ CİLT BAKIMI):Sivilcelerinizin güzelliğine gölge düşürmesini izin vermeyin, cildiniz yağdan değil sağlıktan parlasın… Cildin PH’ ını ve yağ-nem oranını PURE BİOTİC kürleriyle dengeleyin.

Yağlı cildin bakımı zor ve karmaşıktır. Aşırı sebum salgısı parlamaya ve dengesizliğe yol açar. Matlaştırıcı ve dengeleyici bir bakımla siyah noktalarda, gözeneklerde ve sivilce lekelerinde azalma sağlanabilir.

ENERJİ-LİFTİNG MORFE LİFTİNG (LİFTİNG BAKIMI)

Aynaya baktığınızda her kadın kendini daima genç ve güzel görmek ister. Enerji-Lifting Morfe Lifting zamanın olumsuz izlerini minimalize etmek için tasarlanmış toparlayıcı ve sıkılaştırıcı anti-age bakımdır.

Büyüme faktörleri içeren, hücre çoğalmasını kolaylaştıran, kollajen üretimini artıran ve cilt durumunu iyileştiren, cilt dokusunun yenilenmesini destekleyen, kırışıklıkların ve elastikiyet kaybının azalmasını sağlayan çift etkili bir bakımdır.

PERFECTİON (LEKE BAKIMI)

Porselen gibi ışıl ışıl bir cildi kim istemez ki… Anne olmanın, bilinçsiz güneşlenmenin, sıkılan bir sivilcenin ya da yılların getirdikleri cildimizde iz bırakır. Perfection leke tedavisi ile duru ciltler… 

Cildimize renk veren melanin maddesini üreten menolisit hücreleri bulunmaktadır. Aşırı derecede güneş ışığına maruz kalmak gebelik doğum kontrol hapları ya da dokuların yaşlanması ciltte melanin üretiminin dengesini bozarak ellerde yüzde ve boyunda kahverengi lekeler oluşmasına neden olur. Perfection leke bakımı Serisi cildin DAHA açık daha parlak ve daha eşit cilt tonu oluşmasını sağlar.

SKİN HORMON (NEM BAKIMI)

Kadın olmak güzelliğin yanı sıra özen ister. Hormonal döngülerimiz, mevsimsel değişimler, cildimizi kurutur. İçten desteklediğimiz kadar dıştan da takviye ister. Skin hormon cildimizin susuzluğunu giderir. Nemsizlik yağ bezlerinin düzensiz salgılanmasına kuruluk, kavrılma hissi kollajen yapısının bozulması kırışıklıkların görünmesi ve pikmentasyon bozukluklarına sebep olur.

Vücut tarafından östrojen hormonu gibi algılanan fito hormonlar cildin su içeriğini yükseltmektedir. Dolasıyla hücreler arası sıvı hidrasyonu cildin koruyucu tabakasının onarılmasını, aynı zamanda dokularının yapısını destekler. Cildin elastik liflerinin kalitesini artırarak kırışık önleyici etki gösterir. 

DERMA CALM (HASSAS CİLT BAKIMI)

Sinir sistemi sadece psikolojimizi etkilemez, aynı zamanda cilt ve sinir sistemi arasındaki yakın ilişki cildimizi hassasiyet, kızarıklık, tahriş ve kırılganlık olarak etkiler tıpkı kalbimiz gibi… Kalbiniz için içinizden geldiği gibi güzel bir hayat dileriz ama cildiniz için tabi ki derma calm bakım kürleri… Nano teknoloji kullanılarak tasarlanmış DERMA-CALM serisi çok farklı nedenlerle hassaslaşan, kızaran veya pul pul dökülen ciltler için sakinleştirici ve yatıştırıcı alternatif bakımlar sunar.

NOVACİD (YENİLEYİCİ BAKIM)

Zamanın, stresin ve günlük rutininizin negatif etkisi cildinizde cansızlık yorgunluk ve matlık olarak kendini gösteriyorsa Novacid bakımlarıyla tanışma zamanı gelmiştir. Çift etkili soyulma işlemiyle hücresel yenilenmeyi aktive ederek cilt yüzeyinde yenilemeyi sağlamaktadır. Aynı zamanda çeşitli cilt problemlerini azalmasını sağlar. Cilt atonisi, lekeler, aşırı keratirizasyon, yüzeysel kırışıklıklar cildin fizyolojik dengesini sağlayarak ciltte parlaklık, hidrosyon, yumuşaklık ve genç bir görünüm sağlar.

Merkezimizde cilt bakımları, cildin ihtiyacına ve problemlerine uygun seans yada kür bakımları şeklinde uygulanır.

Select Color Scheme